Mobil

Android En İyi Canlı Tv Uygulaması – Mobil Tv Rehberim

tarafından yazıldı Mehmet Ali Ayvaz

Android cihazınızda canlı tv izlemek istiyorsanız markette bulunan canlı tv uygulamalar arasından hangisini kullanacağınızı bilmiyorsanız önerimizi okuyun.

Canlı Tv

Android cihazınızda canlı tv seyretmek istiyorsunuz ama bir türlü kaliteli uygulama bulamadınız. Google Play’de onlarca canlı tv uygulaması mevcut fakat çoğu çalışmıyori kanal sayısı az olabiliyor veya çok donuyor olabilir. Aralarında kaliteli olanlarıda çıkabiliyor. Bu yazımızda size önerdiğim canlı tv uygulamasından bahsettim.

Önceden “Canlı Mobil Tv” adıyla Google Play’de yer alan uygulama her gelen güncellemeyle farklı özellikler kazanıyordu. Sonradan belli olmayan bir sebeple isim değiştirerek farklı bir uygulama adıyla yayımlandı. Canlı Mobil Tv uygulaması 1 Milyon indirme baraşını aşmıştı. Mobil Tv Rehberim ise şuanlık 100 Bin indirme aşamasında.

Sizlere önerdiğim canlı tv uygulaması “Mobil Tv Rehberim”dir. Uygulamayı indirip kullanınca farkı anlayacaksınız ve uygulamayı rahatlıkla kullanabileceksiniz.

Uygulama içinde onlarca kanal bulunmaktadır. Her kanaldan bir kaç alternatif yayın bulunmaktadır. Böylece bir yayın koptumu hemen diğer yayına geçip kesintisiz Tv izleyebilirsiniz. Uygulamada şu kategorilere ait kanallar bulunmaktadır.

  • Ulusal Kanallar
  • Haber Kanalları
  • Belgesel Kanalları
  • Sinema Kanalları
  • Spor Kanalları
  • Müzik Kanalları
  • Çocuk Kanalları
  • Dini Kanallar
  • Yerel Kanallar

Bu kanal kategorilerin haricinde bazı ülkelere ait kanallarda bulunmaktadır. Ayrıca kanalların yayın akışları ve gazete okuma bölümü de uygulamada vardır.


canlı tv

canlı tv

Uygulamada bulunan diğer özellikler şunlardır.

Ekran Kaydı Alma

Uygulama içinde herhangi bir kanalı izlerken ekran kaydı alabilirsiniz. Ekran kaydı aldıktan sonra video kaydolur ve daha sonra izleyebilirsiniz.

Uyku Modu

Gece uyumadan önce bu uygulamadan Tv izliyorsanız ve her an uykuya dalma ihtimaliniz varsa uyku modu tam size göre bir özellik. Bu özellik ile uygulamanın kaç dakika sonra kapanabileceğini ayarlayabiliyorsunuz. Böylece dakika dolduktan sonra uygulama kapanıyor ve telefonunuz zaman aşımınına uğrayıp ekranı kapanıyor. Bu sebeple uykuya dalarsanız telefonunuz sabaha kadar açık durmaz.

Kanalları Favoriye Ekleme

Takip ettiğiniz kanal veya kanallara hızı bir şekilde giriş yapabilmek için favorilere alabiliyorsunuz. Böylece uygulamaya girdiğinizde hızlı bir şekilde kanalları açabilirsiniz ve size kolaylık sağlar.

Canlı Tv Uygulaması

Canlı Tv Uygulaması

Şuan Tv’de Ne Var?

Şuan Tv’de ne var sayfasına girerek hangi kanalda ne yayımlandığını görebilirsiniz. Ve izleyeceğiniz kanala girebilirsiniz

Yayını Ekranın Kenarına Alarak Başka İşlemler Yapma

Belkide en önemli özelliği izleyeceğiniz kanalı küçültme özelliği ile yayın izlerken farklı işlemlerde yapabilirsiniz.

Ayrıca yayın izlerken ekranın sol tarafında aşağı doğru kaydırırsanız parlaklık azalır yukarı kaydırırsanız parlaklık artar. Sağ tarafa aynı işlemleri uygularsanız ses artar-azalır.

Bu linke tıklayarak “Android için en iyi Launcher Uygulamaları” adlı yazıyı okuyabilirsiniz.

Behzat Ç dizisinin ekrana döneceği doğrulandı!

Mobil Tv Rehberim
Mobil Tv Rehberim
Developer: tusem Apps
Price: Free

Yazar Hakkında

Mehmet Ali Ayvaz

Kurgu ve tasarımla uzun süre ilgilendikten sonra yazılımla bu serüveni devam ettiriyorum. İnsanlara faydalı olabilecek içerikler hazırlama uğraşındayım.

Yorum Yap