Liste Mobil

Android için En İyi Market Uygulamaları

tarafından yazıldı Mehmet Ali Ayvaz

Android telefonlarımızın vazgeçilmezi oyun ve uygulamaları edinmek için Google Play Store’den indiriz veya apk kurarız.

Eğer farklı oyunları keşfetmek istersek veya apk indirmeyi kolaylaştırmak için Google Play alternatifi marketlere göz atmanızı öneririm. Bu marketler Google Play’de bulunmuyor. İndirmek istediğiniz marketi apk olarak kuracağınız için ayarlarda “bilinmeyen kaynaklar” seçeneğini işaretlemeniz gerekiyor.

1-Mobogenie

Bir çok ücretli oyunu Mobogenie’den apk olarak indirmeniz mümkün. Oyun ve uygulama sayısı oldukça geniştir.

Mobogenie İndir

2-Amazon Appstore

Uygulama sayısı olarak Google Play’e en yakın olanıdır.Farklı uygulamalar arıyorsanız iyi bir seçenektir. Her gün bir uygulama ücretsiz olarak sunulmaktadır.

Amazon Appstore İndir

3-Yandex.Store

Yandex’in Android kullanıcıları için çıkarmış olduğu marketteki uygulamalar sınırlı olsa bile, Yandex.Store’a uygulamalar taranarak ekleniyor. Markette farklı uygulamalara göz atabilirsiniz.

Yandex.Store İndir

4- 1Mobile Market

Google Play’e alternatif market uygulamalarından biri. Marketin içinde sizin işinize yarayabilecek önerilen uygulamalar bulunmakta. Farklı uygulamalar edinebilirsiniz.

1Mobile Market İndir

5-Aptoide

Google Play alternatifi market uygulamasıdır. Ücretli uygulamaları ücretsiz indirme imkanı sunuyor. Yalnız reklam sayısı fazladır. Bunu göz önüne almayı unutmayın.

Aptoide İndir

Yazar Hakkında

Mehmet Ali Ayvaz

Kurgu ve tasarımla uzun süre ilgilendikten sonra yazılımla bu serüveni devam ettiriyorum. İnsanlara faydalı olabilecek içerikler hazırlama uğraşındayım.

1 Comment

Yorum Yap