Liste Mobil

Android İçin En İyi Tarayıcılar

tarafından yazıldı Mehmet Ali Ayvaz

Android telefonda internete girmek için özelliklerini beğendiğimiz tarayıcıyı kullanırız.

Her geçen gün yeni tarayıcılar çıkıyor. Artık farklı tarayıcıları denemenin vakti gelmiştir. İşte en iyi android tarayıcılar…

1- Uc Browser

Yakın bir zamanda çıkmasına rağmen başarılı bir gelişme gösterdi. Şuan Google Play’de 100 milyon üzerinde indirilmiştir. Tarayıcının en önemli özelliklerinden biri hız modunu açarak mobil teması olmayan siteleri mobil’e uygun hale getirir. Sayfaların daha hızlı açılmasını sağlar.

Uc Browser İndir

2-Dolphin Browser

Son zamanlarda yapılan güncellemelerle iyi bir ivme kazandı. Basit arayüzü ile kullanışlı bir tarayıcıdır.


Dolphin Browser İndir

3-Google Chrome-Android

Bilgisayar için kullanışlı bir tarayıcı olsada mobil de ara sıra kasmalar yaratabiliyor. Ama bu kullanılmayacağı anlamına gelmez.

Google Chrome-Android İndir

4-CM Browser

En fazla kullanılan temizlik uygulaması olan Clean Master’ın tarayıcı uygulamasıdır. Farklı bir arayüz olduğu için denenilebilir.

CM Browser İndir

5-Fİrefox Tarayıcı

Bilgisayarda Firefox Tarayıcı’dan vazgeçemeyenler için Google Play’de de bulunuyor. 100 Milyon’dan fazla indirilmiştir.

Firefox Tarayıcı İndir

6-Opera Mini

Eskiden beri var olan Opera, mobil için eşsiz bir kullanım sunuyor. Özellikle donanımı düşük android cihazlarda oldukça etkileyici bir performans sağlıyor.

Opera Mini İndir

7-Yandex Browser

Bilgisayarda sunduğu kullanımı mobilde de aratmayan bir tarayıcı. Turbo modu sayesinde sayfaların yüklenme hızını artırır.

Yandex Browser İndir

8-Maxthon Browser

Kullanımı kolay, hızlı bir tarayıcıdır. Ana sayfasında ki yer imleri ile kolaylık sağlar. Her yapılan güncelleme ile daha da iyileştirilmektedir.

Maxthon Browser İndir

Yazar Hakkında

Mehmet Ali Ayvaz

Kurgu ve tasarımla uzun süre ilgilendikten sonra yazılımla bu serüveni devam ettiriyorum. İnsanlara faydalı olabilecek içerikler hazırlama uğraşındayım.

Yorum Yap