Film

Blu Tv İncelemesi – Özellikleri, Avantajları ve Fiyatı

tarafından yazıldı Mehmet Ali Ayvaz

Doğan Medya’nın bir hizmeti olan Blu Tv nedir? Sunduğu özellikleri, avantajları ve fiyatı yazımızda…

Blu Tv Nedir?

Doğan Medyanın çıkarmış olduğu internet üzerinden dizi ve film izleme platformudur. Kanal D’de yayımlanan geçmişten günümüze kadar olan dizileri ve bir çok filmi üyelik satın alarak reklamsız bir şekilde izleyebilirsiniz.

Avantajları

  • Reklamsız
  • Bilgisayar, tablet ve telefondan senkronizeli çalışma
  • Tüm ülkelerden erişim
  • Blu Tv’ye özel dizileri izleme fırsatı
  • Bir çok film ve dizi
Blu Tv Nedir?

Blu Tv Nedir?

Özellikleri

İçeriğinde bulunan bütün dizi ve filmleri izlerken kaldığınız yerden sonradan devam edebilirsiniz. Çocuklar ve yetişkinler için bir çok film bulunmaktadır. Mobil cihazınızla senkronize çalıştığı için dışarda da dizi ve film izleyebilirsiniz. Ayrıca Blu Tv’ye özel olarak çekilen dizileri izleme fırsatı buluyorsunuz. Tv kanallarını canlı olarak izleyebilirsiniz. Bir çok kategoride bulunan film seçenekleri sayesinde film keyfi yapabilirsiniz.

Fiyat

Blu Tv üyeliğinizi satın almadan önce 7 günlük deneme sürümünü kullanabilirsiniz. Böylece içeriği hakkında yeteri kadar bilgi sahibi olursunuz. Eğer memnun kalıp almak isterseniz aylık vergiler dahil 9.90 TL’dir.

Blu Tv’ye Özel Çekilen Diziler ve Konuları

1-Masum

Masum dizisi Türkiye’nin ilk interaktif dizisi olarak dikkatleri üzerine çekiyor. Konusu ise emekli bir ailenin kıyı kasabasında yaşamlarını sakin ve durağan bir şekilde sürdürmesine karşın bir gece yaşanan cinayet olayından sonra soluksuz şekilde takip edilebilecek sürükleyici bir hikâyeye başlanıyor.


2-Sahipli

Büşra ile Selim’in köylerine geri dönmeye karar vermelerinin ardından aralarında yakınlaşma meydana gelecek. Ürkütücü olayların yaşandığı ve kimsenin anlam veremediği durumlar karşısında merak edilen soruları araştırmaya başlayan ikili birbirlerini daha iyi tanımaya başladıklarında ise işlerin seyri değişecek. İkilinin aşkı ve bu aşk etrafında gelişen tuhaf olaylar içinden çıkılmaz bir hal aldığında ise birçok şey için geç olacak.

3-Çalınmış Hayatlar

Yapımını D Productions ve GameYapım’ın ortaklığında gerçekleşen Çalınmış Hayatlar dizisi ülkemizde gerçekleşen ve yürek burkan kadın cinayetlerini konu alacak. Çalınmış Hayatlar’da Özgecan Aslan, Münevver Karabulut ve Sarai Sierrai cinayetleri dava dosyalarına bağlı kalınarak işlenecek. Söz konusu cinayetlerin izleyiciye aktarımında ailelerin özel izni alınmış olup hatta bazı ailelerin katılımıyla gerçekleşecek. Her bölümde ayrı bir karakteri konu alacak dizi toplam 3 bölümden oluşuyor.

Daha önce Blu Tv ve Netflix karşılaştırması yaptığımız yazımıza buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz.

Siteye bu bağlantıdan ulaşabilirsiniz.

Yazar Hakkında

Mehmet Ali Ayvaz

Kurgu ve tasarımla uzun süre ilgilendikten sonra yazılımla bu serüveni devam ettiriyorum. İnsanlara faydalı olabilecek içerikler hazırlama uğraşındayım.

2 Comments

  • İçinde güzel diziler var. Özellikle Ali Atay’ın başrollerinde olduğu dizi çok güzel. Öneririm yakında daha da güzel diziler gelecektir Blu Tv’ye

Yorum Yap