Ana sayfa İnternet Youtube Videosunun Belli Bir Kısmını İndirmek

Youtube Videosunun Belli Bir Kısmını İndirmek

32.096 views
15
PAYLAŞ
youtube video kesici
youtube video kesici

Çoğumuz dünyanın en büyük video sitesi olan Youtube’u kullanırız. Fakat Youtube videosunun belli bir kısmını indirmek için ne yapmak gerekir?

Bazı zamanlar olur ki videonun bir kısmı bize lazım olur, bizim işimiz olabilir ya da beklemek istemeyiz. O zaman devreye http://www.clipconverter.cc sitesi giriyor. Siteye bu linke tıklayarak da ulaşabilirsiniz.

Youtube video kesici
Youtube video kesici

Bu sitenin amacı Youtube’da ki herhangi bir videoyu çeşitli formatlarla ve çeşitli işlemler uygulayarak indirebiliyoruz. Youtube videosunun belli bir kısmını indirmek için de bu siteyi kullanacağız.

Bu yazımızda sitenin nasıl kullanılacağını anlattık. Eğer yazıyı okumak istemiyorsanız aşağıya kullanım videosu mevcuttur. Dilerseniz videoyu izleyerek öğrenebilirsiniz.

Youtube videosunun belli bir kısmını indirmek

Siteyi açtıktan sonra yapmamız gereken ilk işlem youtube videosunun linkini boş alana yapıştırmak ve mp4 formatını seçmek.

Youtube videosunun belli bir kısmını indirmek
Youtube videosunun belli bir kısmını indirmek

Sonra “görüntü başlangıcı” ve “görüntü sonu” yazan yere tıklıyoruz. Böylece zaman kısmı açılıyor. Buradan istediğimiz dakika aralığını seçiyoruz. Sonra devam diyoruz.

Video keserek indirme
Video keserek indirme

Daha sonra açılan ekranda video kalitesini seçip “başla” kısmına tıklayarak işlemi başlatıyoruz.

Youtube video parçası indirme
Youtube video parçası indirme

Güncelleme: Video Eklenmiştir.

Bu site ile aşağıdaki işlemleri de yapabilirsiniz.

Herhangi bir yerde veya linkte bulunan ses veya görüntüyü, yaygın formatlardan birine dönüştürmeyi sağlayan ücretsiz, online bir servisdir. Şu anda desteklenen servisler: Direct Download, YouTube (HQ ve HD), Google Video, Sevenload, MySpace, Dailymotion (HQ), Vimeo (HQ), Metacafe, MyVideo. Bu ücretsiz ve hızlı dönüştürücü beğendiğiniz YouTube videolarını cep telefonu, PSP, iPhone ya da başka herhangi bir aygıta izlemenizi sağlar.

Dilerseniz bu sitenin tarayıcı eklentisini de indirebilirsiniz. Tarayıcı eklentisi Firefox, Chrome ve Safari tarayıcılarında Youtube sayfasına videoları hızlı ve direkt indirmeniz için bir buton ekler. Bu sizin ClipConverter servisini daha hızlı ve daha verimli kullanmanızı sağlar. http://www.clipconverter.cc/tr/addon/ adresine giderek hangi tarayıcıyı kullanıyorsanız eklentiyi indirip kurarsanız işleriniz daha hızlı bir şekilde hallolur.

Youtube’dan video indirme yöntemleri adlı yazıya tıklayarak ulaşabilirsiniz.

Youtube Go Nedir? Ne İşe Yarar? adlı yazıya tıklayarak ulaşabilirsiniz.

Webbilgitek Forum’a üye olmadıysanız buraya tıklayarak üye olabilir konu açabilirsiniz.