Mobil Oyun

Counter Strike Android Nasıl Kurulur?

tarafından yazıldı Mehmet Ali Ayvaz

Bilgisayarların vazgeçilmez oyunu olan Counter Strike android için çıktı. 3.part olarak geliştirilen oyun Google Play’de bulunmuyor. Oyunu apk olarak kurulması gerekiyor.

Oyunu aşağıdaki linkten telefonumuza indirelim. Telefonumuzda dosya yöneticisi ve rar uygulamaları olması lazım. Eğer bu uygulamalar yoksa aşağıdaki linklerden indirebilirsiniz. Şimdi yapmamız gereken “rar” uygulamasını açıp “dowland” klasöründe xash.zip dosyasını bulalım. Zip dosyanın tikini işaretleyip üstteki belirtilmiş kutucuğa tıklıyoruz.

Açılan kısımda gözat düğmesine tıklıyoruz. Sonra ana dizin açılıyor. Dosyalarımızı “tamam” diyerek buraya çıkarıyoruz.

 

Sonra rar uygulamasını kapatıp dosya yöneticisini açalım. Ana dizin de “xash” klasörünü bulalım. Klasöre girdikten sonra “csdm-signed” apk’yı kuralım. Sonra “xashroid-release” apk’sını kuralım.


 

Ana menüye iki uygulama geldi. “CSDM Launcher” Counter Strike’dır. “Xash3D” ise Half-Life’dır. Oyunumuza girelim. Açılan ekranda “launch” diyerek oyunu başlatalım.

 

Counter Strike’ın mobile gelmesine sevindim ama oynanış olarak aynısını söyleyemem. Ama sizin oynaya oynaya alışacağınızı umuyorum.

Oyun İçi Görüntüler:

 

Counter Strike İndir

Dosya Yöneticisi İndir

Rar İndir

Yazar Hakkında

Mehmet Ali Ayvaz

Kurgu ve tasarımla uzun süre ilgilendikten sonra yazılımla bu serüveni devam ettiriyorum. İnsanlara faydalı olabilecek içerikler hazırlama uğraşındayım.

Yorum Yap