Liste

En İyi Chrome Eklentileri #1

tarafından yazıldı Mehmet Ali Ayvaz

Bu yazımızda en iyi chrome eklentilerini listeledik. Bundan sonra bu chrome eklentileri seri olarak yayımlanacaktır.

1-Checker Plus for Gmail

Gmail bildirim aracı eklentileri arasından Checker Plus for Gmail™ eklentisi işinizi fazlasıyla göreceğinizden emin olabilirsiniz.

Bu eklenti üzerinden anında e-posta gönderebilir, Gmail’in içine girmeden postalarınızı okuyabilir ve silebilirsiniz.

Checker Plus for Gmail™
Checker Plus for Gmail™

2-LightShot

Daha önce incelemesini yaptığımız eklentiye başlığa tıklayarak yazıya ulaşabilirsiniz. Bu eklenti ile tarayıcınızda hızlı bir şekilde ekran görüntüsü alabilir, şekiller ekleyebilir, bir kısıma işaret koyup paylaşabilirsiniz.

3-Pushbullet

Pushbullet ile tarayıcı üzerinden, cep telefonuna gelen bildirimleri kolayca yönetebilirsiniz. Yeni gelen güncelleme ile cihazlar arasında dosya transferi yapılabiliyor. Mesajlaşma uygulamalarınızın bildirimlerini alabilir ve onları cevaplayabilirsiniz.

Pushbullet
Pushbullet
Price: Free

4-VidIq

VidIq eklentisi ile Youtube’da ki videoların yanında video istatistiklerini görebilirsiniz. Detaylı olarak izlenme, anahtar kelimeler, etiketler, kazanılan yaklaşık para vs vs. bilgileri öğrenebilirsiniz. Daha önce yayımladığımız VidIQ eklentisi hakkındaki yazıya başlığa tıklayarak gidebilirsiniz.


vidIQ Vision for YouTube
vidIQ Vision for YouTube
Developer: vidiq.com
Price: Free

5-WhatsChrome

WhatsApp’ı için faydalı bir Chrome eklentisi. Telefonunuzun ekranı kapalı olsa bile tarayıcı üzerinden bildirim alarak hiçbir bildirimi kaçırmazsanız. WhatsApp Web tabanlı bu uygulama 2015 yılında en çok indirilenler arasında da yer alıyor.

WhatsChrome
WhatsChrome
Developer: julman99
Price: Free

6-Noisli

Ders çalışırken veya başka bir işle meşgul olurken yerinizden kalkmadan kendinize mükemmel bir ortama atmak istemez misiniz?

İsterseniz yağmur sesi, isterseniz  ilkbaharın gelişini müjdeleyen kuş cıvıltıları, isterseniz de bir trende uzun soluklu seyahat edin. Nosili bunların hepsini size sağlıyor.

Mobil ve tablet uygulamalarının yanı sıra şimdi de Google Chrome eklentisi yayınlanan bu servis çalışma motivasyonunuzu en yukarılara çıkaracak.

Noisli
Noisli
Developer: noisli.com
Price: Free

7-I’m a Gentleman

I’m a Gentleman eklentisi sayesinde beğendiğiniz bir fotoğrafı kaydetmeyi oldukça kolaylaştırıyor. Böylece işlerinizde pratiklik sağlıyor.

I'm a Gentleman
I'm a Gentleman
Price: Free

8-Better Browser – for Chrome

Google’da arama yaparken işlerinizi kolaylaştıracak eklentilerden biri olan Better Browser ile arama sonuçlarında bizi, sonraki sayfaya geçmek için tıklama derdinden kurtarıyor. Sonuçları aşağı doğru listeleyerek daha hızlı bir şekilde arama yapmamızı sağlıyor.

better Browser - for Chrome
better Browser - for Chrome

9-Copy Better

Copy Better eklentisi ile hızlı bir şekilde yazıları kopyalayıp kaydedebilirsiniz.

Copy Better
Copy Better
Developer: kodango.com
Price: Free

10-Feedly

Feedly ile bir çok siteyi rss aracılığıyla takip edebilirsiniz. Mobil uygulamaları ve sitesinin yanında tarayıcı üzerinden kullanabilirsiniz.

Daha önce rss ve feedly hakkında yayımladığımız yazıya başlığa tıklayarak ulaşabilirsiniz.

feedly
feedly
Developer: www.feedly.com
Price: Free

Yazar Hakkında

Mehmet Ali Ayvaz

Kurgu ve tasarımla uzun süre ilgilendikten sonra yazılımla bu serüveni devam ettiriyorum. İnsanlara faydalı olabilecek içerikler hazırlama uğraşındayım.

3 Comments

Yorum Yap