İnternet Mobil

Fatih Şifresi 2017 – 2018 | Fatih Wifi Şifresi | Fatih Şifresi Vpn | Fatih Wifi Vpn

tarafından yazıldı Mehmet Ali Ayvaz

Okulda her sınıfta bulunan Fatih Wifi ağını kullanmak için şifre gerekiyor. Yazımızda şifrelere yer verdik. (Fatih Wifi Şifresi | Fatih Vpn | Fatih Şifresi 2017)

Her sınıfta, Meb’in dağıttığı tabletlerin internete bağlanması amacıyla takılan modemlere dışarıdan cihazın bağlanabilmesi için şifre gerekiyor. Fatih Ağı Şifreleri aşağıda yer almaktadır. Fatih Şifresi için aşağıdaki şifreleri deneyin.

Fatih Wifi Şifresi 2017

Fatih Wifi Şifresi 2017

Fatih Şifreler 2017 – En Güncel Fatih Wifi Şifresi – Fatih Vpn – Fatih Şifresi – Fatih internet engeli kaldırma – Fatih Wifi Şifresi 2017 2018 – Fatih İnternet Şifreleri – Fatih Ağı Şifresi – Fatih Şifreleri

Fatih Şifresi

  1. Şifre : F@M2015i#Eb23TC
  2. Şifre : f1@2t34ih5
  3. Şifre : 34i3s0t00
  4. Şifre : Fatih.1234
  5. Şifre : verdijm@n1453
  6. Şifre : !1qaz2WSX3edc4RFV%56
  7. Şifre : T1F0@7T1IH1Y4E5G3IMTEEBKC!0+R%U^9M£C
  8. Şifre : {1!ASR$UAN*BG#AUC\RAL]YUI&9}

Fatih Vpn

Vpn ile bağlanmak isterseniz alttaki Vpn’yi alttaki linkten yükleyip kullanabilirsiniz. Fatih Vpn için bu uygulamayı cihazınıza yükleyin ve kurun. Apk dosyasını yüklemek için Bilinmeyen Kaynaklar’ı açmayı unutmayın.

Eğer sizinde söylemek istediğiniz bilgiler varsa yorum kısmında muhakkak belirtin.

Alternatif Fatih Vpn

Eğer yukarıdaki vpn çalışmıyorsa bu Vpn’yi yükleyin. İndirdiğiniz “Psiphon82HandlerUI.apk” isimli apk’yı kurun. Daha sonra “MEB_SERTIFIKASI.cer” isimli sertifika dosyasını da telefona yükleyin.

Yüklerken sertifika adı sorarsa rastgele bir şey girebilirsiniz. Sonra uygulamayı açıp alt kısımdan Save butonuna basıp bağlantıyı sağlayabilirsiniz. Uygulamayı resmin altındaki linkten edinebilirsiniz.


Fatih Vpn İndir

Fatih vpn indir

Uygulama Açıklaması

Dünyadaki 200 ülkeden milyonlarca kişi, normal hizmet sağlayıcıları ile erişilemez veya engellenmiş olan İnternet sitelerine erişebilmek için Vpn sansür aşma aracını kullanıyor.

Vpn; sansürlenmiş, engellenmiş veya kullanılamayan web sitelerine nerede olursanız olun erişim sağlar. Bügün favori medya organınıza erişemiyorsanız veya açık kablosuz hizmetlerine ek bir koruma katmanı eklemek isterseniz, Vpn özgür bir İnternet’e erişmek için en iyi araçtır.

Fatih Şifresi Güncel 2017

Fatih Şifresi Güncel 2017

Özellikler:
• Her zaman etkin, güvenilir sansür aşma için otomatik protokol seçimi.
• Uygulama içi istastik takibi ile ne kadar trafik kullandığınızı görün.
• Vpn, açık inceleme ve güvenlik denetlemesi yapılabilen açık kaynaklı bir projedir. Kaynak kodunu ve tasarım sayfalarını proje ana sayfasında bulabilirsiniz.

En İyi Oyun Nickleri adlı yazıyı okumak için başlığın üzerine tıklayarak yazıya gidebilirsiniz.

Yazar Hakkında

Mehmet Ali Ayvaz

Kurgu ve tasarımla uzun süre ilgilendikten sonra yazılımla bu serüveni devam ettiriyorum. İnsanlara faydalı olabilecek içerikler hazırlama uğraşındayım.

4 Comments

Yorum Yap