Mobil

Google Ödüllü Anketler ile Google Play Kredisi Kazanın!

tarafından yazıldı Mehmet Ali Ayvaz

Google, Anketler uygulamasındaki yayımladığı anketleri cevaplandıran kullanıcılara Play Store’da kullanabileceği kredi veriyor.

Türkiye, Hindistan ve Singapur’da yayımlanan uygulama ile size verilen anketleri doldurarak anket başına 1,79 TL’ye kadar kazanabilirsiniz.

Uygulamanın amacı, ara sıra gelen anketleri cevaplamak yapılan araştırmalar için gerekli. Anketleri cevaplarsanız kredi kazanbiliyorsunuz.

Uygulamayı kurunca bilgilerinizi girmek zorundasınız. Adres, ad soyad vs vs. bilgileri girince işlemler tamamlanıyor. İlk giriş yaptığınızda denemelik anket bulunuyor. İsteğe göre cevaplayabilirsiniz ama deneme anketi para vermiyor. Daha sonra anket gelince size bildirim düşüyor ve anketleri tamamlayıp size Google Play Store’da kullanabileceğiniz kredi veriyor.

Google Play Anketler

Google Play Anketler

Sorularda örnek olarak “Bu markayı duydunuz mu?, Duyduysanız nereden duydunuz, aşağıdakilerden hangisini seçersiniz” gibi basit sorular çıkıyor.

Anketlerden Kazanılan Kredileri Nasıl Harcarız?

Kazandığınız krediler hesapta birikiyor. Bir yıl geçene kadar kredileri kullanabilirsiniz. Kredileri harcamak için Google Play Store’dan satın alacağınız uygulamaya girin. Satın al dedikten sonra açılan menüde ödeme yöntemi seçme kısmı var. Bu kısımdan “Google Play Bakiyesi”ni seçin. Böylece uygulamayı satın alabilirsiniz.


Anketler uygulaması her hafta size en az bir tane anket gönderiyor. Kazandığınız krediler sayesinde Google Play’de her hafta 20 kuruş yapılan bir uygulamayı da satın alabilirsiniz.

Google Play Store üzerinden apk nasıl indirilir yazımıza bu linkten ulaşabilirsiniz.

Google Play Store haftanın 20 kuruş olan uygulamasına da bu linkten ulaşabilirsiniz.

Google Umfrage-App
Google Umfrage-App
Developer: Google LLC
Price: Free

Yazar Hakkında

Mehmet Ali Ayvaz

Kurgu ve tasarımla uzun süre ilgilendikten sonra yazılımla bu serüveni devam ettiriyorum. İnsanlara faydalı olabilecek içerikler hazırlama uğraşındayım.

6 Comments

Yorum Yap