Mobil

Gündemi Kolayca Takip Etmenize Yarayan Uygulama – Nabız

Nabız Haber Uygulaması
tarafından yazıldı Mehmet Ali Ayvaz

Günün herhangi bir boş vaktinde haberlere göz gezdirmek istiyorsunuz ama haber sitelerini dolaşmak yorucu mu oluyor? Nabız

Bütün haber sitelerini dolaşıp haber okumak yerine hepsini bir yerden takip etmek ister miydiniz? Nabız Android Uygulaması ile bütün haber sitelerini kolayca tek bir yerden takip edebilirsiniz.

Nabız Uygulamasını indirerek kolayca üye olabilirsiniz. Ardından ekrana haber servisleri gelecek. Bu kısımdan istediğiniz haber servislerini takip et butonuna basarak takip edebilirsiniz. Bir çok kategoride bulunan haber siteleri: Ekonomi, Son Dakika, Spor, Teknoloji, Gündem gibi kategoriler arasından haber servislerini seçebilirsiniz.

Nabız Android uygulaması haberleri haber sitelerinden rss aracılığıyla çekerek sizlere sunar.

Herhangi bir vakitte uygulamaya girdiğinizde ana sayfada bütün haber servislerinin o anki paylaştığı haberler aşağı doğru listelenmektedir. Aşağı doğru kaydırarak habere girip başlığı ve giriş kısmını okuyabilirsiniz. Eğer haberin devamını okumak isterseniz devamını oku diyerek uygulamanın kendi tarayıcısında ilgili haber sitesine giderek haberin tamamını okuyabilirsiniz.

 


Uygulama Açıklaması:

Nabız uygulaması ÜCRETSİZ olarak 500’ün üzerinde Türkçe haber kaynağı arasından seçim yapmanızı ve kendi haber akışınızı kişiselleştirip en son gelişmelerden haberdar olmanızı sağlar.

Yerli ve yabancı gazeteler, spor kulüpleri, ekonomi, teknoloji, kadın, yemek ve tatil gibi pek çok konuda favori haber kaynaklarından dilediğinizi seçebilirsiniz.

Nabız, mobil telefonlarda ve tabletlerde en iyi okuma deneyimini pratik akıcı ve cazip bir şekilde sunmak üzere özenle ve dikkatle tasarlanmıştır. Nabız kullanıcıları, ilgi çekici buldukları haberleri Nabız’dan ayrılmadan WhatsApp, Facebook, Twitter, E-posta ve SMS gibi çeşitli ortamlarda paylaşabilir ve haberlerle ilgili yorumlar yapabilirler.

Ayrıca, son dakika haber bildirimleri alıp ilk bilen siz olabilirsiniz.

“Android Galeriyi Kilitleme | Applock Kilit Uygulaması” adlı yazıyı okumak için üzerine tıklayabilirsiniz.

Yazar Hakkında

Mehmet Ali Ayvaz

Kurgu ve tasarımla uzun süre ilgilendikten sonra yazılımla bu serüveni devam ettiriyorum. İnsanlara faydalı olabilecek içerikler hazırlama uğraşındayım.

Yorum Yap