Ana sayfa İnternet İnsanları Yaşatmak için Uğraşan Website – Yasam.io

İnsanları Yaşatmak için Uğraşan Website – Yasam.io

98 views
0
PAYLAŞ
Yasam.io
Yasam.io

Günlük hayatta yaşadığımız onlarca sorun, onlarca olay, yapmamız gereken işler vs vs sıralasak liste uzayıp gider. Yasam.io sitesi yaşamdan kesitler, bilgiler, ipuçları ve bir çok bilgi sunuyor.

Yasam.io – İnsanları Yaşatan Site

Geçen gün internette dolaşırken ilgimi çeken ve çeşitli yararlı içerikler hazırlayan bir site ile karşılaştım. Özellikle film ile ilgili listeleri benim ilgimi çekti ve izleyebileceğim yeni filmler edindim.

Sizlere önerebileceğim bir site olan Yasam.io sitesi boş vakitlere bire bir veya blog okumak istediğiniz zaman vaktinizi dolduracak ve size yeni şeyler kazandıracak içerikler hazırlıyor. Okumaya bir başladınız mı bir türlü vazgeçemeyeceğinizi garanti veriyorum. Sitedeki listeler ve bilgiler bir çok kişiye yarar sağlayacağını umut ediyorum.

Sitede yer alan içeriklere örnek verecek olursak bunlar arasında

İçeriklere bu tarzda örnekler verilebilir. Bu listeleri okuyarak izlemeniz gereken yeni filmler edinebilirsiniz.

Ayrıca bunların yanında farklı kategoriler de mevcut. Bunlara örnek “Gezi Günlükleri, Sosyal Medya, Yemek Tarifleri, Sağlıklı Beslenme, Motivasyon, Kişisel Gelişim, Mutluluk, Moda ve Bakım gibi çeşitli kategoriler de mevcut. Yukarıda linkini verdiğim bazı içeriklerin yanı sıra özellikle etkili iletişim konulu yazıları da çok dikkatimi çekti.

Bu kategorilerde de çeşitli bilgiler, kesitler ve ipuçları veriliyor. Boş zamanınız olduğunda bu içeriklere göz atabilirsiniz. Hatta bu blogu yer imlerinize de alabilirsiniz. Böylece yeni içerikler eklendiğinde hızlı bir giriş yaparak takibi kaybetmezsiniz.

Eğer bir arkadaşınıza film önerecekseniz de bu film listelerinden güzel bir film seçip önerebilirsiniz. Dilerseniz sosyal ağlarda arkadaşlarınızla paylaşabilirsiniz.

Sitede benim en çok ilgimi çeken yazı ise “En iyi ajan film ve önerileri” yazısı oldu. Yazıya buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz. Eğer sizinde ilginizi çeken bir yazı veya yapmak istediğiniz bir yorum var ise yazının altında yorum kısmına yorumunuzu yapabilirsiniz.

Feedly Nedir? Nasıl Kullanılır? Ne İşe Yarar? adlı yazıyı okumak için başlığın üstüne tıklayabilirsiniz.

Wbt Forum’a üye olmadıysanız buraya tıklayarak üye olabilirsiniz.