İnternet

Piyomod ile 10 GB Ücretsiz Dosya Transferi

tarafından yazıldı Mehmet Ali Ayvaz

İnternet üzerinden 10 Gb’a kadar dosya transferi yapmak isteyenler için Piyomod.com vazgeçilmez bir alternatif.

İnternetin en güzel kullanım alanlarından biriside kesinlikle dosya transferidir. Büyük boyutlu dosyaların transferi için internet oldukça mantıklı bir seçim olacaktır. Eskiden bu transferler için hard diskler kullanılırdı. Fakat şehirlerarası transferlerde ne yazık ki böyle bir imkân yoktur. Bu sebepten dolayı interneti kullanmak çok mantıklıdır. Fakat bu konuda hizmet veren site sayısı oldukça azdır. Bu konuda sizlere oldukça kaliteli hizmet veren Piyomod en güvenilir şekilde yüksek boyutlu dosya aktarımı hizmeti vermektedir.

10 Gb’a kadar ücretsiz dosya transferi yapmanızı sağlayan Piyomod ayrıca 1 Hafta kullanabileceğiniz 1 Tb alan veriyor. Dosya transferi yapmak için piyomod.com‘a girin.

Üst kısımdaki Select File yazan yere tıklayarak dosyamızı seçelim. Your email kısmına kendi mailimizi, Add Receivers yazan kısma ise göndereceğiniz mailleri yazıyorsunuz. 50 tane mail yazma hakkınız var. Message kısmına mesaj ekleyebilirsiniz. Ayrıyeten password kısmını kullanarak dosyanızı şifreleyebilirsiniz. Dosyanız 1 hafta saklanıyor. 1 Hafta sonunda siliniyor. Üye olarak da 1 hafta kullanabileceğiniz 1 Tb alanınız oluyor.

Siteye yakın zamanda Türkçe dil eklenecek. Böylece sistemi daha rahat kullanabileceksiniz.


Yazar Hakkında

Mehmet Ali Ayvaz

Kurgu ve tasarımla uzun süre ilgilendikten sonra yazılımla bu serüveni devam ettiriyorum. İnsanlara faydalı olabilecek içerikler hazırlama uğraşındayım.

Yorum Yap