İnternet

Puhu Tv Nedir? İçeriğinde Neler Var?

tarafından yazıldı Mehmet Ali Ayvaz

Puhu Tv, Doğuş grubunun Tvyo’yu kapatması üzerine aynı işlevi görmesi için çıkardığı yeni online içerik servisidir. 

Sitesine buradan ulaşabilirsiniz. İçinde yerli dizi ve filmlerin yer aldığı bir servistir. Smart Tv, İphone, Android ve Apple Tv’de uygulamayı kullanabilirsiniz. Kullanım açısından son derece basit ve şık bir arayüze sahip. Serviste reklam olmaması çok büyük bir avantaj. Yeni çıktığı halde Doğan Tv’nin çıkardığı Blu Tv ve Netflix’e sıkı bir rakip olabileceğini umuyorum. Sadece Blu Tv’de yayımlanan Masum dizisi gibi sadece Puhu Tv üzerinde yayımlanan bir dizi çıkarsa kitlesi daha da büyüyebilir.

Puhu Tv

Puhu Tv

Henüz yeni çıksa da içeriğini her geçen gün genişletiyor. Bazı dizilerle hâla anlaşma sağlanamadığı için aradığınız bazı dizileri bulamayabilirsiniz. Çoğu dizi bir uygulamaya toplandığı için size çok kolaylık sağlayacaktır. Dizi izlemek isteyince reklam olmadan dizi keyfi çıkarabileceksiniz.

Üye olmadan dizi ve fragmanlarını seyredebiliyorsunuz. Eğer üye olursanız bir çok özellikten yararlanabiliyorsunuz. Mail adresi veya Facebook ile kolay bir şekilde üye olabiliyorsunuz.

  • Puhu TV üyelerin izledikleri dizi tarzına göre ona içerik önerir,
  • Üye olarak kendinize özel oynatma listeleri oluşturabilirsiniz,
  • Üyelik ile izlediğiniz videoları yarıda kestiğinizde tekrar kaldığınız yerden devam edebilirsiniz,
  • Üyelerin ilgilendikleri diziler ve filmlerle ilgili onlara bildirimler gönderir.

İzlediğiniz dizileri takip edebiliyorsunuz, böylece ana sayfada takip ettikleriniz çıkıyor. Dizi fragmanlarını da izleyebiliyorsunuz. Puhu Tv ücretsizdir.

Daha önce yazdığımız “Blu Tv mi? Netflix mi?” adlı yazımıza bu bağlantıdan ulaşabilirsiniz.


puhutv
puhutv
Developer: Unknown
Price: Free

Yazar Hakkında

Mehmet Ali Ayvaz

Kurgu ve tasarımla uzun süre ilgilendikten sonra yazılımla bu serüveni devam ettiriyorum. İnsanlara faydalı olabilecek içerikler hazırlama uğraşındayım.

6 Comments

Yorum Yap