İnternet Liste

Ücretsiz Stok Siteleri – Stok Fotoğraf Siteleri

Ücretsiz Stok Siteleri
tarafından yazıldı Mehmet Ali Ayvaz

Ücretsiz stok siteleri ile yapacağınız çalışmalar için aradığınız stock görselleri kolayca edinebilirsiniz.  En iyi görsel siteleri için yazımızı okuyabilirsiniz.

Tasarım yapan insanlar, ödev, iş için stok görseller lazım olabiliyor. Birçok paralı stok sitesi mevcut, içerikleri de oldukça geniş. Fakat her zaman stok görselleri satın almak maddi açıdan sıkıntı çıkarabilir. Bu yüzden bir çok ücretsiz stok sitesi bulunduğundan bu siteleri kullanabiliriz.

Ücretsiz stok görsel siteleri aslında çoğu zaman işimizi rahatlıkla görebilecek düzeydedir. Siz de bir stok görsel arıyorsanız, öncelikle ücretsiz stok sitelerini gezerek aradığınız görseli bulabilirsiniz. Bunun için hazırladığımız ücretsiz stok görsel siteleri listesini incelemenizi öneririz.

Hazırladığımız listede size en çok önerdiğimiz Pexels, Pixabay, Flickr ve Freepik’tir. Bu stok siteleri diğerlerine göre çok daha geniş içeriğe sahiptir. Stok görsel araması yaparken öncelikli olarak bu siteleri kullanabilirsiniz. 

Aşağıdaki sitelerin bazıları tamamen ücretsiz, bazılarının içeriğinde ücretli stok görsellerde yer alabiliyor. 


Ücretsiz Stok Siteleri

1 – Pexels.com

Pexels.com ücretsiz stok görsel siteleri arasında sizlere önerebileceklerimden birisidir. İçeriği oldukça geniş olduğundan aradığınız konu ne olursa olsun istediğinize yakın sonuçlar elde edersiniz. Ayrıca içeriğindeki stok görseller oldukça kalitelidir.

ücretsiz stok siteleri pexels

Ücretsiz Stok Siteleri Pexels

2 – Pixabay.com

Önerebileceklerimden diğeri pixabay.com’dur. Bu site içerisinde de birçok stok görsel yer almaktadır. Ayrıca içeriğinde illüstrasyonlar ve vektörler gibi birçok stok görsel yer almaktadır.

Ücretsiz Stok Siteleri Pixabay

Stok Siteleri – Pixabay

3 – Flickr.com

Sosyal ağ üzerine kurulmuş Flickr.com’da yeni arkadaşlar ekleyip görsel paylaşabiliyorsunuz. Ücretsiz stok görsellerin yanı sıra ücretlileri de mevcuttur. 

Ücretsiz Stok Siteleri Flickr

Fotoğraf Siteleri – Flickr

4 – Freepik.com

Ücretsiz stok görsel siteleri için bir diğer önerim freepik.com’dur. Bu site insanlara ağırlıklı olarak vektör sunmaktadır. Tasarımlarınızda kullanacağınız vektörleri bu siteden bulabilirsiniz.

Ücretsiz Stok Siteleri Freepik

Ücretsiz Stok Sitesi – Freepik

5 – Unsplash.com

Ücretsiz Stok Siteleri Unsplash

Ücretsiz Stok – Unsplash

6 – Picjumbo.com

Ücretsiz Stok Siteleri Picjumbo

Ücretsiz Stok – Picjumbo

7 – Stockvault.net

Ücretsiz Stok Siteleri Stockvault

Fotoğraf Deposu – Stockvault

8 – Stocksnap.io

Ücretsiz Stok Siteleri Stocksnap

Görsel Siteleri – Stocksnap

9 – Freerangestock.com 

Ücretsiz Stok Siteleri Freerange

Ücretsiz Stok Görsel Siteleri – Freerange

10 – isorepublic.com

Ücretsiz Stok Siteleri Repuclic

Ücretsiz Stok – Repuclic

En İyi Bulut Depolama Servisleri adlı yazımızı okumak için üzerine tıklayabilirsiniz.

Yazar Hakkında

Mehmet Ali Ayvaz

Kurgu ve tasarımla uzun süre ilgilendikten sonra yazılımla bu serüveni devam ettiriyorum. İnsanlara faydalı olabilecek içerikler hazırlama uğraşındayım.

Yorum Yap