İnternet

Youtube Video İndirme Yöntemleri | Kolay, Hızlı ve Pratik

Youtube Video İndirme Yöntemleri
tarafından yazıldı Mehmet Ali Ayvaz

Youtube video indirme yöntemleri nelerdir? Bunun için çeşitli yöntemler var. Sizler için en pratik yöntemleri listeledik.

Youtube’dan video indirmek için bir çok yöntem var. Youtube üzerinden video indirmek için aşağıdaki yöntemleri kullanabilirsiniz. Hangi yol sizin kolayınıza geliyorsa bundan sonra onu kullanabilirsiniz.

Youtube’dan Video İndirme Yöntemleri

1- Savefrom.net Aracılığıyla İndirmek

Youtube’dan video indirme yöntemlerinin birinci yolu savefrom.net sitesini kullanmak. Bu siteyi kullanarak şöyle video indirebiliriz. Youtube’da indireceğimiz videoyu açalım. Sonra üstte linkin başındaki “https://www.” kısmını silip “ss” yazalım. Yani link ssyoutube.com… diye devam edecek. Linke gittiğimizde bizleri seçenekler karşılıyor. Buradan kaliteyi seçip videomuzu indirebiliriz.

Youtube Video İndirme

Youtube Video İndirme

Ayrıca savefrom.net adresinden sadece Youtube değil bir çok sitenin videolarını indirebilirsiniz. Bunlar Youtube, Facebook, Dailymotion, Vimeo, Mail.ru, vk.com… gibi bir çok siteden video indirebiliyorsunuz.

“Facebook’dan Video Nasıl İndirilir?” adlı yazıyı okumak için bu bağlantıya tıklayabilirsiniz.

2- Youtube-gir.com Aracılığıyla

Youtube-gir.com aracılığıyla video indirmek için yapmamız gerekenler öncelikle indireceğimiz videoyu açalım. Sonra üstte link çubuğunda linkteki “youtube.com” kısmını “youtube-gir.com” diye değiştirip linke gidelim. Sonra bizi yönlendirdiği adreste video kalitesini seçip indir tuşuna basıp videomuzu indirelim. Dilersek kalite seçme yerinden mp3’ü seçerek videoyu mp3 formatında indirebiliriz.


Youtube-gir.com önceden Youtube yasaklandığı zaman kurulmuştu. İçeriği Youtube’dan çekiyor. Bütün özellikler var, tasarım çok basit olduğundan dolayı mobilde kasma yaşanmıyor. Ayrıyeten indirme özelliğine sahip.

3- Clipconverter.cc Adresini Kullanarak İndirme

Youtube’dan indireceğimiz videonun linkini kopyalayalım. Clipconverter.cc sitesine girelim. Linki yapıştırıp “Devam” düğmesine basalım. Sonra açılan kısımdan kaliteyi seçelim. Son olarak alt kısımdan formatı seçip “Başla” düğmesine basalım. Video dönüşmeye başlayacak ekrana gelen “Dowmload” düğmesine basarak videoyu indirebiliriz.

Clipconverter

Clipconverter

Daha önce yazdığımız Youtube Videosunun Bir Kısmını İndirmek adlı yazıya buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz. Ayrıca yazıda clipconverter.cc sitesinin nasıl kullanılacağıda anlatılmaktadır.

Youtube’daki Videoları Mp3 Olarak İndirmek

Youtube’daki videoları mp3 olarak indirmek isterseniz mp3 olarak indireceğiniz videonun linkini kopyalayın. Sonra youtube-mp3.org adresine girin. Linki yapıştırıp mp3 formatında indirme yapabilirsiniz.

Bu linke tıklayarak “Youtube Go Nedir?” adlı yazımızı okuyabilirsiniz.

Yazar Hakkında

Mehmet Ali Ayvaz

Kurgu ve tasarımla uzun süre ilgilendikten sonra yazılımla bu serüveni devam ettiriyorum. İnsanlara faydalı olabilecek içerikler hazırlama uğraşındayım.

Yorum Yap