İnternet

Youtube Videosunun Belli Bir Kısmını İndirmek

youtube video kesici
tarafından yazıldı Mehmet Ali Ayvaz

Çoğumuz dünyanın en büyük video sitesi olan Youtube’u kullanırız. Fakat Youtube videosunun belli bir kısmını indirmek için ne yapmak gerekir?

Bazı zamanlar olur ki videonun bir kısmı bize lazım olur, bizim işimiz olabilir ya da beklemek istemeyiz. O zaman devreye http://www.clipconverter.cc sitesi giriyor. Siteye bu linke tıklayarak da ulaşabilirsiniz.

Youtube video kesici

Youtube video kesici

Bu sitenin amacı Youtube’da ki herhangi bir videoyu çeşitli formatlarla ve çeşitli işlemler uygulayarak indirebiliyoruz. Youtube videosunun belli bir kısmını indirmek için de bu siteyi kullanacağız.

Bu yazımızda sitenin nasıl kullanılacağını anlattık. Eğer yazıyı okumak istemiyorsanız aşağıya kullanım videosu mevcuttur. Dilerseniz videoyu izleyerek öğrenebilirsiniz.

Youtube videosunun belli bir kısmını indirmek

Siteyi açtıktan sonra yapmamız gereken ilk işlem youtube videosunun linkini boş alana yapıştırmak ve mp4 formatını seçmek.

Youtube videosunun belli bir kısmını indirmek

Youtube videosunun belli bir kısmını indirmek

Sonra “görüntü başlangıcı” ve “görüntü sonu” yazan yere tıklıyoruz. Böylece zaman kısmı açılıyor. Buradan istediğimiz dakika aralığını seçiyoruz. Sonra devam diyoruz.


Video keserek indirme

Video keserek indirme

Daha sonra açılan ekranda video kalitesini seçip “başla” kısmına tıklayarak işlemi başlatıyoruz.

Youtube video parçası indirme

Youtube video parçası indirme

Bu site ile aşağıdaki işlemleri de yapabilirsiniz.

Youtube Video Kesip İndirme – Youtube Video Kesit Alma

Herhangi bir yerde veya linkte bulunan ses veya görüntüyü, yaygın formatlardan birine dönüştürmeyi sağlayan ücretsiz, online bir servisdir. Şu anda desteklenen servisler: Direct Download, YouTube (HQ ve HD), Google Video, Sevenload, MySpace, Dailymotion (HQ), Vimeo (HQ), Metacafe, MyVideo. Bu ücretsiz ve hızlı dönüştürücü beğendiğiniz YouTube videolarını cep telefonu, PSP, iPhone ya da başka herhangi bir aygıta izlemenizi sağlar. YouTube da videonun bir kısmını paylaşmak ve YouTube da Video kesmek için de kullanılabilir.

 

Dilerseniz bu sitenin tarayıcı eklentisini de indirebilirsiniz. Tarayıcı eklentisi Firefox, Chrome ve Safari tarayıcılarında Youtube sayfasına videoları hızlı ve direkt indirmeniz için bir buton ekler. Bu sizin ClipConverter servisini daha hızlı ve daha verimli kullanmanızı sağlar. http://www.clipconverter.cc/tr/addon/ adresine giderek hangi tarayıcıyı kullanıyorsanız eklentiyi indirip kurarsanız işleriniz daha hızlı bir şekilde hallolur.

Youtube’dan video indirme yöntemleri adlı yazıya tıklayarak ulaşabilirsiniz.

youtube videosunun belli bir kısmını indirmek

youtube videosunun belli bir kısmını indirmek

Youtube Go Nedir? Ne İşe Yarar? adlı yazıya tıklayarak ulaşabilirsiniz.

Yazılım Öğrenmek adlı yazıya tıklayarak ulaşabilirsiniz.

Yazar Hakkında

Mehmet Ali Ayvaz

Kurgu ve tasarımla uzun süre ilgilendikten sonra yazılımla bu serüveni devam ettiriyorum. İnsanlara faydalı olabilecek içerikler hazırlama uğraşındayım.

18 Comments

 • Youtube videosunun belli bir kısmını indirmek için en kolay yöntem bu herhalde, bayağı işe yarıyor 🙂

  • Aynen en kolay yöntem bu sayılabilir. Ayrıca clipconverter servisinin çok detaylı özellikleri mevcut.

 • Youtube videosunun belli bir kısmını indirmek için en iyi yöntem clipconverter. Clipconverter nasıl kullanılır adlı fazla bir kaynak yok. Çok detaylı bir yazı olmuş.

  • Yorumunuz için çok teşekkür ediyorum. Bende internette araştırdığımda “Clipconverter Nasıl Kullanılır” adlı güzel bir yazı yoktu. Bu eksikliği gidermeye çalıştım. Yazı da zaten “Youtube videosunun belli bir kısmını indirmek” konusunu da ele aldım.

 • Çok güzel bir yazı olmuş, yönergeleri aynen denedim ve youtube videosunun belli bir kısmını kolaylıkla indirebildim. Böylece videonun tamamını indirmeye gerek kalmıyor.

  • Evet videonun tamamını indirmeden youtube videosunun belli bir kısmını indirebiliyorsunuz.

 • Clipconverter çok önceden çıkmış bir sistem, youtube videolarını farklı formatlarda ve indirilebiliyor ve youtube video kesici olarak kullanılabiliyor.

  • Eskiden beridir kullanılan bir sistem, dediğiniz gibi youtube video kesici olarakta kullanılabiliyor.

 • Youtube’daki bir videonun belli bir kısmı lazım olunca normalde tamamını indiriyordum
  demekki youtube videosunun belli bir kısmını indirebiliyoruz.

  • Youtube videosunun belli bir kısmını indirmek için de clipconverter kullanabilirsiniz. İşiniz çok rahat görülüyor.

 • Youtube video kesici arıyordum. Clipconventer ile youtube videosunun belli bir kısmını kolayca indirebiliriz. Çok faydalı bir yazı olmuş 🙂

  • Clipconverter ile youtube video kesici işlevini çok kolay bir şekilde yerine getirebilirsiniz. Ayrıca istediğiniz formatta youtube videosunun belli bir kısmını indirebilirsiniz.

 • videoda müzik olduğunda çalışmıyor. başka alternatif varmı ?

 • Youtube videosunu kırpmak için öncelikle indiriyordum. Yazınız için teşekkürler, fakat videodaki müzikte bir kayma oluyor sanki. Videoyu keserek indirmek için farklı alternatifler var mı?

 • Önceden clipconverter işe yarıyordu ama artık ÇÖP

  Çok ağırlaştı,videoyu hazırlayana ve indirme linkini size sunana kadar adamı kanser ediyor!

Yorum Yap